MUCUSANA

35,00 zł

Pierwszym efektem Mucusany jest natychmiastowe uziemienie, wręcz przyklejenie do podłogi. Następnie do akcji wkracza Mucura. Pozwala zrozumieć smutek, przygnębienie, życiową blokadę i przetransformować je od razu w zintegrowane doświadczenie. Wtedy nadciąga wspaniała ulga. Paschaca i Cumala dodają doświadczeniu miękkości. Wyraźnie czujesz jak rośliny wymieniają się w procesie działania. Eucalyptus daje świeżość doznania. Na koniec przychodzi gotowość do działania. Z miejsca pełnej akceptacji, Siły życiowej. Doświadczeniu towarzyszy nieskazitelna koncentracja na najważniejszym w tym momencie dla Ciebie celu. Mocne pobudzenie i determinację balansuje rewelacyjnie Bobinsana <3

ZOBACZ SZERSZY OPIS =>

Ilość

  • Zasady bezpieczeństwa (w trakcie edycji) Zasady bezpieczeństwa (w trakcie edycji)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Rapee pochodzi od plemienia Kokoma. Na moją serdeczną prośbę przyrządzono Rapee oparte o rośliny Bobinsana i Mucura.

Mieszanka służy do nieskazitelnej koncentracji na najważniejszym w tym momencie dla Ciebie celu. Mocno pobudza determinację. Przykleja do podłogi, ale nie ma walorów głębokiego processingu i wiaderkowego oczyszczania. Jest rześka, można po niej śmiało ruszać w dzień. Są w niej też miękkie, słodkie rośliny, a całą sytuację balansuje Bobinsana 

Mucura stosowana jest do radzenia sobie z depresją oraz w przypadku różnych dolegliwości, takich jak infekcje czy kaszel. Ceniona jest również za pozytywny wpływ na układ nerwowy i pamięć.

Indiańscy szamani używają jej w rytuałach mających na celu ochronę przed złymi czarami.

Regularna dieta z tą Rapee pomogła mi i kilku przyjaciołom uporać się skutecznie z paleniem papierosów, depresją, nawrotami stanów lękowych. Jest sprzymierzeńcem w budowaniu dyscypliny i i roz-świadamianiu odpowiedzialności i sprawczości życiowej. To jest taki szczery przyjaciel, który poklepie Cię wspierająco w ramię i powie: Do Dzieła!

Nie służy do podróży, to po prostu lekarstwo.

Mucusana powstała w obliczu gigantycznej determinacji i beznadziejnej niemocy. Świetna dla ludzi, którzy Bardzo chcą, ale brakuje im konsekwencji w permanentnym utrzymaniu dobrych nawyków.

I wszystkie składniki (+Cumala, Eucaliptus, Pashaca) w konsultacji z Kokoma dobraliśmy dla tej intencji. To końcówka ostatniej dostawy, na razie nie przewiduję kolejnych i pragnę, aby u zwieńczenia tego projektu, ta bliska memu sercu Rapee wsparła potrzebujące pomocy w uzdrowieniu Istoty 

Więcej o roślinie Mucura:

Mucura pomaga ludziom cierpiącym na niepewny stan umysłu. Mucura może pomóc tym, którzy uważają, że nie mają pełnego życia i brakuje im inicjatywy lub wskazówek, aby dokonać niezbędnych zmian w ich życiu.

Jej zastosowania w medycynie obejmują leczenie zapalenia oskrzeli, astmy i redukcji cholesterolu. Skutecznie pomaga również w odchudzaniu.

1
11 Przedmioty