Double-Tepi Serpentine JAGUAR

220,00 zł
Ilość

  • Zasady bezpieczeństwa (w trakcie edycji) Zasady bezpieczeństwa (w trakcie edycji)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Jest to wyjątkowa podwójna rurka, ponieważ ma podwójny aplikator do nozdrzy, dzięki czemu możesz aplikować Rapé innej osobie, do obu nozdrzy, jednym dmuchnięciem. 

To tepi jest w zasadzie niezniszczalne, więc kupujesz rurkę na całe życie :)

Jest to szczególnie przydatne dla osób, które mają trudności z zaaplikowaniem drugiego nozdrza. Również idealne dla początkujących i osób, które preferują przyjmowanie medycyn łącznie.

Wszystkie są wspaniale ręcznie rzeźbione z kamienia Serpentine, który pochodzi z pobliżu świętego peruwiańskiego miejsca Machu Picchu.

Dostępne w postaci potężnych totemów zwierząt – Eagle, Puma-Jaguar i 

Według andyjskiej kosmologii Inków – następujące zwierzęta reprezentują:

Jaguar/Puma – Bóg Siły – reprezentuje Ziemię i Ciało oraz nasze połączenie z wymiarem Fizycznym. Również nasze połączenie z matką ziemią i tą fizyczną rzeczywistością 3D. Symbol siły, ochrony i mocy Miłości.

Orzeł – Bóg Wiatrów – reprezentuje Niebo i Duszę oraz nasze połączenie z królestwem Duchów. Orzeł to potężny totem północnoamerykańskiego ptaka. Pozwala Orłowi wzlecieć do nieba, aby przekazać wiadomość Bogu – pomost między Niebem a Ziemią.

Kondor – Bóg Pokoju – reprezentuje Niebo i Duszę oraz nasze połączenie z królestwem Ducha. Condor to potężny południowoamerykański totem ptaka. Pozwala Kondorowi latać do nieba, aby przekazywać wiadomości Bogu – pomost między Niebem a Ziemią.

Wąż – Bóg Mądrości – reprezentuje Zaświaty i Umysł oraz nasze połączenie z królestwem Wewnętrznym. Również nasze połączenie z kręgiem życia, ponieważ Wąż zrzuca skórę i odradza się ponownie. Symbol Mądrości, Odrodzenia, Wiedzy i wyższych nauk.

Wszystko z miłością wykonane ręcznie w Świętej Dolinie Peru. Waga wynosi ok. 60 gramów. Długość wynosi ok. 16 cm-17 cm.